شرکت آویژه وارد کننده ویتامین سی ، زینک ، روی ، پودر لاغری گلوکومانان
شرکت آویژه تجارت فارمد

 نمایندگی انحصاری Krauterhaus از کشور آلمان

مشاوره و ارتباط با مشتری : 02186072486 - 02186072528

  فروش محصولات در داروخانه های سراسر کشور

شرکت پخش بهرسان دارو در سراسر کشور

برای اطلاع از آدرس نزدیکترین داروخانه با شرکت تماس بگیرید

 

 

دکتر فتح الهی مدیر عامل شرکت آویژه تجارت فارمد به شما توصیه میکند که از مصرف بیش از مقدار توصیه شده مکملهای غذایی خودداری کنید. مصرف بیش از حد نیاز علاوه بر دفع مقادیر اضافه آن توسط بدن ممکن است خطر ساز هم باشند. متاسفانه برخی افراد بر اساس یکسری تبلیغات دروغین فکر میکنند با مصرف زیاد مکملهای غذایی میتوانند بهره و سود بیشتری کسب کنند و این تصور کاملن اشتباه است. مصرف روزانه یک تا دو کپسول روی (زینک ) آهسته رهش شرکت کراتر هاوس آلمان میتواند میزان روی ( زینک ) و ویتامین ث مورد نیاز بدن شما را در طول روز تامین و حفظ کند. با توجه به افزایش قیمت ارز و گران شدن داروها و مکملها  مصرف اضافه مکمل غذایی زینک و ویتامین سی علاوه بر آسیب های احتمالی در بدن از نظر اقتصادی نیز به ضرر مصرف کننده میباشد و منفعتی نخواهد داشت

 

تاثیر روی در افزایش قدرت باروری

روی برای شما از نظر جنسی چه کاری می کند؟

 

مطالعات نشان داده زینک (روی) برای رشد و عملکرد اندام های جنسی مرد یک عنصر حیاتی است. تحقیقات نشان داده  که مردان مبتلا به کمبود روی، دارای بیضه های ضعیفتری هستند که میزان تولید اسپرم در آنها کاهش پیدا میکند. مکمل های روی به عنوان یک درمان بالقوه برای ED استفاده می شود. روی به تولید هورمون های جنسی کلیدی مانند تستوسترون و پرولاکتین کمک می کند. کپسول های آهسته رهش زینک و ویتامین ث شرکت آویژه تجارت فارمد محصولی مناسب برای تامین میزان مناسب روی در بدن مردان و تقویت قوای جنسی آنها میباشد. این کپسولها به دلیل آهسته رهش بودن در بدن به صورت خیلی آرام آزاد شده و سطح روی و ویتامین ث در بدن را در طول روز بالا نگه میدارند.

روی و ویتامین ث جزء دسته موادی هستند که توسط بدن تولید نمیشوند و باید از منابع خارجی تامین شده و وارد بدن انسان شوند.

کپسول های آهسته رهش زینک و ویتامین سی شرکت کراتر هاوس آلمان که توسط شرکت آویژه تجارت فارمد وارد کشور شده است و به تایید کامل سازمان غذا و دارو رسیده است یک محصول کاملاً اورگانیک میباشد. شرکت کراتر هاوس با بیش از 100 سال سابقه در زمینه تولید محصولات و مکملهای غذایی گیاهی و طبیعی در کشور آلمان فعالیت دارد.

 

کپسول ویتامین C + زینک

مرکز جراحی زیبایی مدوسا

 

مشاوره و ارتباط با مشتری : 02186072486 - 02186072528

 

آدرس ایمیل : info@ateph.ir

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آویژه تجارت فارمد می  باشد.

 

صفحه توییتر آویژه صفحه فیسبوک آویژه کانال تلگرام آویژه صفحه اینستاگرام آویژه
پرشیا کلینیک  ، فوق تخصص جراحی قلب و عروق وب سایت رسمی دکتر علیرضا رضایی مغز و اعصاب فوق تخصص
مرکز جراحی زیبایی مدوسا وب سایت رسمی دکتر علیرضا رضایی مغز و اعصاب فوق تخصص پرشیا کلینیک  ، فوق تخصص جراحی قلب و عروق