شرکت آویژه وارد کننده ویتامین سی ، زینک ، روی ، پودر لاغری گلوکومانان
شرکت آویژه تجارت فارمد

 نمایندگی انحصاری Krauterhaus از کشور آلمان

مشاوره و ارتباط با مشتری : 02186072486 - 02186072528

  فروش محصولات در داروخانه های سراسر کشور

شرکت پخش بهرسان دارو در سراسر کشور

برای اطلاع از آدرس نزدیکترین داروخانه با شرکت تماس بگیرید

هیالورونیک اسید مفید برای پوست و مفاصل ، اسید ضد پیری

 بسیاری از مردم با استفاده از محصولات زیبایی مضر و سعی در شاداب کردن پوست خود دارند . اما یک راه بهتر وجود دارد. اسید هیالورونیک می تواند پوست شما را درخشان نگه دارد، و همچنین از مفاصل شما در همه موارد بدون عوارض جانبی مضر محصولات پوستی سمی سود می برد.

 

اسید هیالورونیک اغلب توسط متخصصین پوست و پزشکان پوست و مو ، پزشکان فوق تخصص روماتولوژی برای بهبود بافت و ظاهر پوست، همراه با کاهش درد مفاصل و سایر علائم مرتبط با پیری توصیه می شود . هیالورونیک اسید در سرم های گران قیمت پوستی کاربرد دارد، اما شما همچنین می توانید از محصولات دیگر که درونشان هیالورونیک اسید است ، در درمان بیماریها استفاده کنید ، از محصولاتی که در آنها هیالورونیک اسید موجود است و استفاده میشود میتوان قطره چشم و کرم های لب و پوست ، قرص هیالورونیک اسید را استفاده کنید.

کپسول ویتامین C  ، زینک
کپسول های هیالورونیک اسید
کپسول کلستروم
کپسول تقویت کننده ی چشم
گلوکومانان ، شربت کاهش وزن ، Glucomannan ، قرص کاهش وزن ، قرص لاغری ، شربت لاغری ، شربت کاهش اشتها

هیالورونیک اسید چیست؟

 

هیالورونیک اسید یک ماده روان کننده، واضح است که به طور طبیعی در بدن تولید می شود . در بدن انسان، هیالورونیک اسید در بیشترین غلظت در پوست ، داخل مفاصل ، درون پلاگین های چشم و در سایر بافت ها وجود دارد که در آن کلاژن را حفظ می کند، رطوبت را افزایش می دهد، و باعث انعطاف پذیری و کشش می شود.

 

امروزه هیالورونیک اسید در محصولات مختلف زیبایی و مراقبت های بهداشتی ضد پیری گنجانده شده است . شما هم اکنون می توانید لوسیون های هیالورونیک اسید ، کرم ها ی هیالورونیک اسید ، سرم ها ی هیالورونیک اسید و مکمل های هیالورونیک اسید موجود در فروشگاه های مواد غذایی  و داروخانه ها خریداری کنید. متخصصین پوست و زیبایی هیالورونیک اسید را به شکل تزریق به بدن اضافه میکنند .

نحوه استفاده از اسید هیالورونیک

 

اسید هیالورونیک برای پوست و چشم

 

تزریق اسید هیالورونیک : این فقط توسط پزشکان انجام می شود ، بنابراین در مورد استفاده از هیالورونیک اسید در لب ها ، چشم و پوست خود با متخصص پوست صحبت کنید .

کرم اسید هیالورونیک ، سرم اسید هیالورونیک ، لوسیون اسید هیالورونیک : مارک های مختلف دارای غلظت های مختلف و انواع مولکول های اسید هیالورونیک  هستند . موثرترین انواع هیالورونیک اسید دارای بیش از یک اندازه مولکول های اسید هیالورونیک هستند ، از آنجا که اندازه های مختلف به روش های مختلف کار می کنند . مطالعات نشان داده اند که مصرف منظم روزانه سرم هایی که حاوی حدود 0.1 درصد هیالورونیک اسید می تواند موجب بهبود قابل ملاحظه ای در هیدراتاسیون پوست ، ظاهر چین و چروک و کشش شود.

برای درمان چشم های خشک : هیالورونیک اسید را می توان به صورت قطره مایع به صورت سه تا چهار بار در روز برای سه ماه استفاده کرد . به دنبال تمرکز هیالورونیک اسید در حدود 0.2 درصد به 0.4 درصد، همچنین مطمئن شوید که همیشه جهت را بخوانید .

مکمل اسید هیالورونیک برای درد مفاصل:

 

در حال حاضر چندین روش استفاده از اسید هیالورونیک برای استئوآرتریت زانو در ایالات متحده تایید شده است: Hyalgan، Orthovisc، Supartz و Synvisc. هیالورونیک اسید ها اغلب از مرغ و خروس یا جوجه ها  و گاهی باکتری ها ساخته می شوند .

در بزرگسالان بالای 18 سال : 50 میلی گرم اسید هیالورونیک می تواند به صورت خوراکی یک تا دو بار در روز با وعده های غذایی مصرف شود .

برای افراد مبتلا به استئوآرتریت ، تحقیقات نشان می دهد که 80 میلی گرم (حاوی 60 تا 70 درصد اسید هیالورونیک) که هشت هفته طول می کشد روزانه به بهبود علائم کمک می کند .

شما همچنین می توانید با پزشک خود در مورد تزریق اسید هیالورونیک صحبت کنید . بعضی افراد چندین هفته به طور مستقیم توسط پزشک متخصص به جفت زانو تزریق می کنند تا درد و التهاب را کنترل کنند.

مزایای هیالورونیک اسید

 

هیدراتاسیون پوست خشک و پوست سالم با هیالورونیک اسید

 

بسیاری از مردم گزارش می دهند که پوست آنها "خشن و خشک" است، پس از استاده از هیالورونیک اسید کیسه های زیر چشم افراد سبک تر می شود و بافت های پوستی آنها پس از استفاده از سرم های حاوی هیالورونیک اسید نرمتر می شود. هیالورونیک اسید کمک می کند تا ظاهر پوست "chronoaged" بهبود بخشد ، همچنین هیالورونیک اسید باعث بهبود آفتاب سوختگی میشود .

یکی از دلایلی که در جراحی پوست باعث شاداب شدن پوست و جذاب شدن پوست میشود تزریق هیالورونیک اسید به زیر پوست است . تزیق هیالورونیک اسید به زیر پوستی که چین و چروک دارد باعث از میان رفتن چین و چروک و شاداب شدن پوست میشود .

خشکی پوست، شوره سر، خشکی چشم ها و خشکی لب و شل شدن پوست با پیری پوست همراه است ؛ زیرا مولکول های سالم در پوست ما برخی از توانایی خود را برای اتصال و حفظ آب را از دست می دهند. این نه تنها باعث خشکی می شود ، بلکه حجم پوست را کاهش می دهد .  پیری پوست از طریق پیری ذاتی و پیری بیرونی به وجود می آید ، به این معنی که تماس روزانه ما با آلاینده ها و تماس پوست و چشم با اشعه UV ، همراه با "روند طبیعی پیری" ، ارتباط سلول پوست با پروتئینهای بدن را کم میکند و تخریب پوست را حاصل میشود .

 

محققان دریافتند که خشکی قشر کرمی چشم  ناشی از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض آفتاب نقش مهمی در تشکیل چین و چروک دارد . در حال حاضر نشان داده شده است که چین و چروک و خطوط ریز رابطه مستقیمی با محیط مرطوب دارد . پوست زمانی که در محیط مرطوب باشد بهتر میتواند رطوبت را در خود نگه دارد نسبت به زمانی که در محیط گرم و خشک است .

هیالورونیک اسید می تواند به طور طبیعی کاهش علائم پیری را با کاهش "از دست دادن آب لایه اپیدرم پوست" ایجاد شود .

تحقیقات و آزمایشات مربوط به هیالورونیک اسید

 

گرچه بیشتر تحقیقات نشان می دهد که هیالورونیک اسید ممکن است برای بهبود ظاهر پوست شش هفته یا بیشتر طول بکشد ، برخی مطالعات نشان داده اند که سرم های ضد چروک هیالورونیک اسید و کرم های دور چشم گاهی اوقات می توانند در عرض دو تا چهار هفته استفاده شوند. برای نتایج مهم ضد پیری، متخصصین پوست در حال حاضر از تزریق تجویز شده یا فرمولهای حاوی هیالورونیک اسید (از جمله Juvéderm Ultra Plus یا Allergan) در طی چند ماه استفاده می کنند تا سبب کاهش چین و چروک لب و چشم شوند.

 

نتایج حاصل از یک کارآزمایی بالینی تصادفی دوسوکور 2014 که در نشریه پوست و زیبایی پوست نشان می دهد که محصولات حاوی اسید هیالورونیک به طور موثر سبب کاهش چین و چروک پوست شده و باعث کاهش افتادگی پوست در 30 روز پس از استفاده ثابت می شود. برخی از شرکت کنندگان در این مطالعه نیز گزارش کردند که در پایان یک ماه ظاهرشان جوانتر و افزایش حجم گونه را داشته اند . آزمایشات در 40 زن بالغ که علایم پیری پوست را داشتند  پس از مصرف یک محصول به نام Fillerina (که شامل شش فرم اسید هیالورونیک) یا یک محصول پلاسبو است ،  نتایج پس از سه ساعت و سپس هفت، 14 و 30 روز بعد اندازه گیری شد.

 

محققان دریافتند که پس از 30 روز (و بعضی از آنها پس از 14 روز)، افرادی که از Fillerina استفاده می کنند، "بهبود در کنتراست و حجم چهره" در مقایسه با گروه پلاسبو و اندازه گیری های پایه نشان دادند . گروه درمان فعال کاهش شدت پوسیدگی هر دو صورت و گونه ها و پستان ، حجم لب افزایش یافته ، و کاهش عمق و کاهش حجم چروک ، در حالی که گروه دارونما چنین بهبودی نداشت .

درمان زخم ، آفتاب سوختگی با هیالورونیک اسید

 

به جز کاهش چین و چروک و خشکی، هیالورونیک اسید برای درمان زخم های سرد و زخم های دهان ، گزش ها و سوختگی ها مفید است . همچنین هیالورونیک اسید تسکین آفتاب سوختگی را فراهم می کند .

روان کننده های هیالورونیک اسید

 

اسید هیالورونیک در تمام بافت استخوان ها ، بافت مفاصل ، بافت تاندون ها و ساختارهای غضروف بدن یافت می شود . به ویژه نوع غضروف هیالین ،  که سرانجام استخوان ها را پوشش می دهد و به آسفالت کمک می کند. از آنجا که به استخوان های بافر کمک می کند و مقاومت در برابر سایش و پاره شدن را ایجاد می کند، اسید هیالورونیک برای کاهش درد و رطوبت در ارتباط با بیماری های مفصلی دژنراتیو مفید است.

 

هیالورونیک اسید در یکی دیگر از بخش های مهم از مفاصل انسان به نام غشاء سینوویول یافت می شود که پوشش بیش از دو استخوان مفصل را تشکیل می دهد . هیالورونیک اسید مایع سینوویال را تولید می کند . مایع Synovial یک مایع غلیظ است که مفاصل را جذب شوک می کند ، الاستیک را حفظ می کند و مواد مغذی را به غضروف انتقال می دهد.

 

اسید هیالورونیک در حال حاضر یک ماده محبوب در مکمل ها برای درمان درد و آسیب استئوآرتریت است یکی از موارد مصرفش تزریق هیالورونیک اسید به اطراف زانو برای درمان بیماری استئوارتریت است. هیالورونیک اسید توسط FDA ایالات متحده آمریکا برای درمان استئوآرتریت مورد تایید قرار گرفته و در دوزهای نسبتا بالا از طریق تزریق توسط فرد ارائه دهنده خدمات بهداشتی و متخصصین مفاصل و استخوان به بدن منتقل میشود . برخی از تحقیقات نشان می دهد که دوزهای پایین نیز می توانند برای کاهش سفتی مشترک و درد مزمن موثر باشند ، هر چند که نتایج به نظر می رسد متفاوت باشد . انواع درد مفصلی که معمولا با هیالورونیک اسید درمان می شوند عبارتند از: آرنج و زانو.

هیالورونیک اسید کمک می کند در کاهش خشکی چشم ، چشم درد

 

مایع داخل سوکت چشم تقریبا به طور کامل از اسید هیالورونیک تشکیل شده است . قطره چشم هیالورونیک اسید (مانند نام تجاری Hyalistlyl) می تواند خشکی چشم را با تجدید رطوبت در سوکت چشم ، کمک به تولید اشک آور و بازگرداندن تعادل مایع کمک کند . بعضی از مطالعات همچنین نشان داده اند که اسید هیالورونیک باعث مهار آسیب های اکسیداتیو ناشی از نور UVB در قرنیه می شود.

 

پزشکان معمولا از فرمول های روان کننده هیالورونیک اسید برای درمان صدمات و اختلالات چشم ، از جمله آب مروارید ، به ویژه در زمان قبل یا بعد از جراحی استفاده می کنند ، زمانی که چشم ها حساس تر و خشک تر می شوند هیالورونیک اسید مفید واقع میشود . قطره های هیالورونیک اسید می تواند مفید باشد در طی جراحی چشم یا بهبودی پس از جراحی چشم، از جمله بعد از حذف کاتاراکت ، پیوند قرنیه و یا تعمیر شبکیه چشم .

خصوصیات هیالورونیک اسید

 

بزرگترین مزیت هیالورونیک اسید این است که دارای ظرفیت بسیار بالایی برای حفظ آب ، چه بر روی پوست ، چه در چشم و در درون بافت نرم بدن است. هیالورونیک اسید به عنوان یک گلیکواسامینوگلیکان در نظر گرفته می شود که ظرفیت آن را برای نگهداری مقدار زیادی آب همراه با ویسکوزیته بالا می دهد . در سراسر بدن، هیالورونیک اسید  در بسیاری از بافت های مختلف ، به ویژه در پوست وجود دارد و رطوبت بافت ها ی بدن را تامین میکند . پوست حدود نیمی از تمام هیالورونیک اسید موجود در کل بدن را تشکیل می دهد .

 

تاندون ها از هیالورونیک اسید تشکیل شده اند .

مفاصل حاوی هیالورونیک اسید هستند .

غشاء چشم حاوی هیالورونیک اسید هستند .

بند ناف از هیالورونیک اسید تشکیل شده .

مایع سینوویال از هیالورونیک اسید تشکیل شده.

بافت های اسکلتی از هیالورونیک اسید تشکیل شده اند .

دریچه های قلب از هیالورونیک اسید تشکیل شده اند .

ریه ها از هیالورونیک اسید تشکیل شده اند .

آئورت از هیالورونیک اسید تشکیل شده است .

غده پروستات از هیالورونیک اسید تشکیل شده است .

سایر قسمت های بدن که حاوی هیالورونیک اسید هستند ، شامل تاندون ها و مفاصل ، غشاء چشم ، بند ناف ، مایع سینوویال ، بافت اسکلتی ، دریچه های قلب ، ریه ، آئورت و پروستات است . هیالورونیک اسید اساسا یک پیوند بسیار طولانی از مولکولهای کربوهیدرات است که با هم درگیر می شوند که آب را نگه می دارند و بنابراین برای حرکت مایع و جذب فشار کاربرد دارد.

 

مصرف کپسول هیالورونیک اسید باعث هیدراتاسیون میشود .

مصرف کپسول هیالورونیک اسید باعث روانکاری مفاصل را باعث میشود .

مصرف کپسول هیالورونیک اسید باعث پر شدن فضای داخل بافت و بین سلول ها میشود .

مصرف کپسول هیالورونیک اسید باعث ، ایجاد چارچوب و زیرساختی برای تولید پوست جدید برای بدن انسان میشود .

مصرف کپسول هیالورونیک اسید باعث تعمیر بافت ها و زخم ها ی انسان میشود .

مصرف کپسول هیالورونیک اسید باعث تنظیم فعال سازی سلولهای التهابی (التهاب) میشود .

مصرف کپسول هیالورونیک اسید باعث پاسخ سریع سیستم ایمنی بدن میشود .

مصرف کپسول هیالورونیک اسید باعث ، ترمیم آسیب فیبروبلاست ها میشود .

مصرف کپسول هیالورونیک اسید باعث حفظ سلول های اپیتلیال پوست میشود.

در طول دو دهه گذشته، تحقیقات در حال انجام نشان داده است که عملکرد سودمند اسید هیالورونیک شامل هیدراتاسیون، روانکاری مفاصل ، پر شدن فضای داخل بافت و بین سلول ها ، ایجاد چارچوب و زیرساختی برای تولید پوست جدید ، تعمیر بافت ها و زخم ها ، تنظیم فعال سازی سلولهای التهابی (التهاب) ، افزایش پاسخ ایمنی ، ترمیم آسیب فیبروبلاست ها و حفظ سلول های اپیتلیال پوست از جمله فواید هیالورونیک اسید است .

تاریخچه هیالورونیک اسید خوراکی و آمار جالب

 

بعضی از جالب ترین تحقیقات در سال های اخیر در مورد اسید هیالورونیک در ارتباط با شیوه پیری پوست و درد مفاصل است.

باور کنید یا نه ، هیالورونیک اسید برای اولین بار به صورت تجاری در سال 1942 به عنوان یک جایگزین سفیده تخم مرغ در محصولات نانوایی استفاده میشد .

هیالورونیک اسید متعلق به مولکول های خارج سلولی (ECM) پوست است . از هیالورونیک اسید به عنوان  محصولات ضد پیری استفاده میشد ، حتما درباره لایه های پوست (اپیدرم، درم و subcutis زیرزمینی) شنیده اید ، اما در مورد ماتریکس مولکول های ECM  که بین سلول های این لایه ها قرار دارد نشنیده اید .

ECM به ایجاد لایه های پوست کمک می کند و نقش مهمی در تنظیم توابع سلولی دارد . مولکولهای ECM عبارتند از: گلیکواسامینو گلیکان ، پروتئول کلین ها ، فاکتورهای رشد و پروتئین های ساختاری مانند کلاژن . بخش فراوان ECM به عنوان اسید هیالورونیک شناخته شده است .

به غیر از بخشی از  ECM ، هیالورونیک اسید دارای خواص فیزیکی وشیمیایی در سایر قسمتهای بدن است که اهمیت زیادی برای درمان ضد پیری دارد .

محققان دریافته اند که مصرف مداوم هیالورونیک اسید بر انواع مختلف آسیبهای رادیکال آزاد ، آرتریت ، کندروسیت ها که باعث التهاب میشود ، انواع خاصی از سرطان ، آسیب ریه ، تنظیم ایمنی غیر طبیعی ، اختلال چشم تاثیر مستقیم دارد .

هیالورونیک اسید چگونه کار می کند؟

 

اندازه مولکول های مختلف هیالورونیک اسید برای عملکرد های مختلف هیالورونیک اسید بسیار مهم است. مولکولهای بزرگتر در بافت سالم یافت میشوند و به کنترل آلودگی رادیکالهای التهابی ، رادیواکتیو و کنترل کم آبی بدن کمک میکنند (آنها "antiangiogenic و immunosuppressive" ) هستند . از سوی دیگر، پلیمرهای کوچکتری از هیالورونیک اسید می توانند سیگنال هایی را به سیستم ایمنی بدن ارسال کنند و التهاب را برای کمک به آسیب یا بهبود زخم ایجاد کنند .

 

هیالورونیک اسید به عنوان " مولکول کلیدی درگیر در رطوبت پوست " اشاره شده است. در سال های اخیر، انفجار محصولات مراقبت از پوست طبیعی جدیدی که به بازار وارد شده اند حاوی اسید هیالورونیک است و امیدوار است پوست را نرم تر، شفاف تر و شفاف تر کند. و به طور کلی بیشتر "تازه" به دنبال. اسید هیالورونیک قادر به نگه داشتن تا 1000 برابر  وزن خود در آب است . با این حال، به دلیل اینکه اندازه مولکول های آن نسبت به دیگر اسیدها نسبتا بزرگ است ، تولید کنندگان مراقبت از پوست هرگز برای تولید یک محصول اسید هیالورونیک که به درون پوست نفوذ کند باید خیلی هزینه نمایند .

فقط در دهه گذشته دانشمندان توانسته اند فرمول های پیشرفته فن آوری پیشرفته ای را تولید کنند که قادر به دیدن آنها در زیر سطح پوست است. مطالعات اخیر نشان می دهد که استفاده موضعی از سرم های پیشرفته (کم مولکولی) هیالورونیک اسید می تواند رطوبت پوست را بهبود بخشد و منجر به کاهش قابل توجهی در عمق چین و چروک در عرض چند هفته شود. هیالورونیک اسید برای کاهش آسیب اکسیداتیو به پوست ناشی از عوامل داخلی و خارجی، به ویژه اشعه ماوراء بنفش (که همچنین به نام Photoation نامیده می شود) مفید است.

علاوه بر آسیب به اشعه ماوراء بنفش، محققان هم اکنون معتقدند که پیری پوست نیز تحت تاثیر تغییرات هورمونی قرار دارد، از جمله کاهش تولید هورمون های جنسی مانند استروژن. کاهش استروژن می تواند منجر به تخریب کلاژن، که منجر به خشکی، از دست دادن الاستیک و چین و چروک پوست (همراه با سایر مشکلات پیری مانند درد مفاصل و چشم خشک) .

از آنجایی که هیالورونیک اسید علاوه بر کاهش سرعت از دست دادن مایع بدن تاثیر دارد ، می تواند به بهبود درد مفاصل و  روانکاری  مفاصل ، درمان مشکلات مختلف چشم و دهان کمک میکند.

عوارض جانبی احتمالی هیالورونیک اسید ، هشدارها در مورد اسید هیالورونیک

 

سازمان غذا ودارو آمریکا( FDA ) گزارش می دهد باید از سوی زنان باردار یا کسانی که شیرده هستند باید از مصرف مکمل ها و تزریقات هیالورونیک اسید  اجتناب کنند ، زیرا ممکن است به شیر مادر تاثیرگذارد و ممکن است تاثیر منفی بر روی جنین و یا بر رشد کودک تاثیر گذارد .

داروهای تجویزی و تجاری حاوی اسید هیالورونیک معمولا از دو نوع باکتری در یک آزمایشگاه ایجاد میشود یا از پروتئین پرندگان و غضروف تهیه می شود. افراد مبتلا به آلرژی به تخم مرغ یا پرها نباید از این محصولات استفاده کنند ، زیرا ممکن است باعث واکنش و حتی خونریزی شود. اگر آلرژی دارید، همیشه مواد تشکیل دهنده و دستورالعمل های دارو را بخوانید تا مطمئن شوید که نوع هیالورونیک اسید دریافتی چیست .

افراد ی که از داروهایی استفاده میکنند که لخته شدن خون را تحت تاثیر قرار می دهد ، مانند وارفارین (کوفتین) یا آسپرین ، نباید از مکمل هیالورونیک اسید استفاده کنند، زیرا هیالورونیک اسید می تواند خطر خونریزی را برایشان افزایش دهد.

نتیجه نهایی در مورد هیالورونیک اسید

هیالورونیک اسید مایع روانکاری است که به طور طبیعی در پوست ، چشم ، مفاصل ، بافت مایع و همبند دیده می شود.

از آنجا که هیالورونیک اسید دارای ظرفیت بسیار بالایی برای نگه داشتن آب است ، در مکمل ، لوسیون ، قطره چشم یا سرم استفاده می شود تا ساختار و رطوبت را به بافت آسیب دیده برساند .

برخی از انواع هیالورونیک اسید همچنین دارای خواص ضد التهابی و مانع از دست دادن کلاژن ، غضروف میشوند.

مزایای استفاده از هیالورونیک اسید از جمله  تقویت پوست  ، کاهش درد مفاصل ، مرطوب کننده پوست  و درمان خشکی چشم است.

محصول پیشنهادی برای تقویت چشم ، تقویت بینایی و جلوگیری از پیر چشمی

مرکز جراحی زیبایی مدوسا

 

مشاوره و ارتباط با مشتری : 02186072486 - 02186072528

 

آدرس ایمیل : info@ateph.ir

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آویژه تجارت فارمد می  باشد.

 

صفحه توییتر آویژه صفحه فیسبوک آویژه کانال تلگرام آویژه صفحه اینستاگرام آویژه
پرشیا کلینیک  ، فوق تخصص جراحی قلب و عروق وب سایت رسمی دکتر علیرضا رضایی مغز و اعصاب فوق تخصص

مقالات مرتبط با هیالورونیک اسید ، Hyaluronic Acid

تقویت چشم تقویت بیناییجلوگیری از پیر چشمی

کپسول های هیالورونیک اسید
کپسول تقویت کننده ی چشم
مرکز جراحی زیبایی مدوسا وب سایت رسمی دکتر علیرضا رضایی مغز و اعصاب فوق تخصص پرشیا کلینیک  ، فوق تخصص جراحی قلب و عروق